افتتاح پروژه ۲۰۰۰ واحدی شهرک مسکونی رسالت در مشهد

با حضور رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، استاندار خراسان رضوی، شهردار مشهد، مهندس نیکزاد مدیرعامل گروه توسعه ساختمان تدبیر ، مدیرعامل شرکت توسعه و عمران امید و جمعی از مدیران و معاونان ستاد اجرایی، مجتمع مسکونی دو هزار واحدی رسالت مشهد در حاشیه‌ این شهر و ۲۹ پروژه‌ عمرانی بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در حوزه‌های فرهنگی، آموزشی، آب‌رسانی و امدادی در استان خراسان رضوی به بهره‌برداری رسید.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در حاشیه این مراسم خاطر نشان کرد: تقریباً ۳ هزار و ۱۰۰ طرح در این سفر که به دعوت استاندار محترم بوده است به افتتاح می‌رسد که مجموعه اعتبارات آن‌ها بالغ‌بر ۵۰۰ میلیارد تومان است.

علیرضا جعفری با اشاره به سرمایه‌گذاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در حوزه‌ ساخت مسکن برای محرومان و اقشار کم‌درآمد جامعه گفت: این خانه‌های مسکونی با قیمت حداقلی و با دریافت ۶۰ درصد از قیمت نهایی به متقاضیان تحویل داده می‌شود و مابقی وجه خانه در اقساط بلند مدت دریافت می‌شود.
گفتنی است مدیرعامل گروه ساختمان تدبیر در این مراسم، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) را یکی از موفق‌ترین نهادهای کشور در حوزه‌ مأموریت‌های اجتماعی برشمرد.

افکار خود را به اشتراک گذارید